oto ekspertiz propramı
Yemekhane Otomasyon

Yemekhane Otomasyon

2.El Oto Eksperium

2.El Oto Eksperium

Web Tasarimi

Web Tasarimi

Ipekyolu Yazilim olarak web tasarim uygulamalarinda modüler web tasarim yapmayi ve güvenligi ilke edinerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Kisisellestirilmis özgün çalismanin, güvenilir bir is teslim etmenin verdigi öz güvenle müsterilerimizin hayallerini gerçeklestiriyoruz.

Web tasarimini kopya yapidan uzaklastiriyor özgün, kaliteli ve ihtiyaca yönelik gelistirmelerle yasayan bir organizma oldugunu düsünüyor ve yaptigimiz ise saygi duyuyoruz. HTML, CSS, Javascript, Mobil, Code Behind, FrontEnd alanindaki tüm yenilikleri aliyor, gelistiriyor ve keyifle müsterilerimizin begenisine, ziyaretçilerinin kullanimina sunuyoruz. Rekabetin yogun oldugu alanlarda sihirli dokunuslar sunuyor özel araçlarla keyifli içerikler sagliyoruz.

Önerileriniz bizim için önemli, dinliyor, uyguluyoruz. Rakiplerinizin de önemli, onlari yakindan takip ediyor en az bir adim önde olmaniz için çalisiyoruz. Web siteleri sirketlerin, kisilerin dünyaya açilan yüzüdür diye düsünüyor dogru izlenim için, sürdürülebilir yapi için çalisiyoruz.

Web sitelerinin arama motorlarinda hedef kelimelerde ilk siralarda gelmesi önemlidir. Bunun geregi bazen de sizi biraz zorluyoruz. Biliyoruz ki isinizi en iyi yapan sizsiniz ve bunu internet dünyasina göstermelisiniz.
Beraber çalismaktan mutluluk duyacagiz...

Ipekyolu Yazilim

01.01
2. el oto ekspertiz yönetimi

2.El oto ekspertiz firmalarinin Ekspertiz Islemleri ve Is yönetimi artik çok daha kolay olacak.

08.12
Eksperium Hasar Takip

Eksperium Hasar takip programi kullanan müsterilerimiz için 2018 yili güncellemelerini tamamlandik.

27.03
Restorantlar Servisyonda

Servisyon Programlarimizi, Çok Büyük Kolayliklar sunan özellikleri ile yeniden Tasarladik...

01.01
Oto disi hasar yönetimi

Oto disi hasar yönetimi Projesinde Günes Sigortada ile birlikte Daha büyük. Hedeflere imza attik.